مسئوليت هاي و سمت ها در دوران خدمت

 1 - عضو هيات رييسه مجلس
 2 - عضو گروه دوستي پارلماني يمن
 3 - عضو گروه دوستي پارلماني بلغارستان
 4 - عضو هيات تجديد نظر رسيدگي به تخلفات اداري مجلس
 5 - رييس هسته مركزي برگزاري همايش يكصدمين سال قانون گذاري (نيازها و چالشها)
 6 - رييس مجمع نمايندگان خراسان جنوبي
 7 - عضو كميسيون قضايي مجلس
 8 - عضو كميسيون تلفيق بودجه 1384

همايش گراميداشت شهيد آيت الله مدرس وبزرگداشت روز مجلس با حضور جمع کثيري از مردم قاينات وزيرکوه در سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي قاين برگزار شد.
در اجتماع عظيم دلدادگان به سرور آزادگان جهان، برخي شخصيت‌ها و چهره‌هاي معروف نيز در کنار جمعيت ميليوني عاشقان امام حسين(ع) حضور يافتند.
زرشک يکي از محصولات استراتژيک استان خراسان جنوبي است که اين روزها برداشت آن آغاز شده است. کشاورزان اين روزها در حال برداشت نوبرانه محصول زرشک بوده تا آن را به صورت تازه دست چين کنند و به صورت خشک شده و تازه به ديگر استان‌ها صادر کنند. زمان برداشت زرشک در استان نيمه دوم مهرماه تا اواخر آبان است که سال گذشته ۱۷ هزار و ۲۰۷ تن زرشک از باغات خراسان جنوبي برداشت شد. بيشترين سطح زير کشت زرشک خراسان جنوبي با ۴ هزار و ۲۳۳ هکتار به شهرستان قاين اختصاص دارد.
گزارش تصويري سفر موسي قرباني به حج 1396
رئيس ستاد پيگيري اجراي برجام در وزارت خارجه از نقض بندهاي 26، 28 و 29 برجام با قانون جديد تحريمي آمريکا عليه ايران خبر داد و تأکيد کرد که جمهوري اسلامي ايران پاسخ قاطعي به اين قانون کنگره آمريکا خواهد داد.
شنبه ۲۰ خرداد، مراسم تکريم عبدالعلي ميرکوهي سرپرست پيشين سازمان تعزيرات حکومتي و معارفه مهدي اميري اصفهاني رئيس جديد اين سازمان با حضور حجت الاسلام و المسلمين مصطفي پورمحمدي وزير دادگستري برگزار شد.
گزارش سفر مأموريت به عتبات عاليات از طرف بعثه مقام معظم رهبري
شست بررسي مصونيت قضايي نمايندگان براساس اداي وظايف نمايندگي با حضور موسي قرباني و علي اکبر اوليا دو نماينده مجلس هشتم برگزار شد؛ قرباني از ديدگاه قوه قضائيه درباره اين موضوع حمايت کرد اما اوليا بر رعايت قانون نظارت بر رفتار نمايندگان تأکيد داشت.
پايگاه هاي مرتبط
 
 
 
 
 
 
 
 
 
آمار بازديدکنندگان
آنلاين سايت: 35
بازديد امروز: ۳۷۰۹
بازديد اين ماه: ۵۷۹۵۵
بازديد كل: ۳۰۰۰۵۷۹

قيام مردم استان خراسان جنوبي عليه آشوب/ دست از ارزش‌هايمان نخواهيم کشيد

قيام مردم استان خراسان جنوبي عليه آشوب/ دست از ارزش‌هايمان نخواهيم کشيد

تاريخ: 15/10/1396
کد خبر: 18396
مردم استان خراسان جنوبي امروز با حضور خود در صحنه به همه دشمنان اين مملکت نشان دادند که مسير مطالبه‌گري بر حق از مسير فتنه‌گري جدا است و نمي‌پذيرند که منافقين و دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامي با استفاده از مطالبات بر حق آن‌ها بخواهند به اهداف پليد خود برسند.

به گزارش گروه سياسي خبرگزاري فارس در بيرجند،  مردم بيرجند امروز بار ديگر برگ زريني به افتخارات خود افزودند و با حضور در راهپيمايي برائت خود از فتنه و آشوب را به نمايش گذاشتند.

حضور باشکوه مردم بيرجند در اين راهپيمايي ولايتمداري و داشتن روحيه انقلابي‌گري آن‌ها را به رخ همه دشمنان کشيد و نشان داد که مردم اين خطه با وجود هر مشکلي دست از آرمان‌ها و انقلاب خود نخواهند کشيد.

مردم بيرجند با حضور خود در صحنه به همه دشمنان اين مملکت نشان دادند که مسير مطالبه‌گري بر حق از مسير فتنه‌گري جدا است و نمي‌پذيرند که منافقين و دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي با استفاده از مطالبات بر حق آن‌ها بخواهند به اهداف پليد خود برسند و بين نظام و مردم فاصله‌اي ايجاد شود.

سرچاهي نوجوان بيرجندي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار داشت: امروز براي نااميد کردن دشمناني مانند ترامپ به صحنه آمديم تا به آن‌ها نشان دهيم که از نظام خود و انقلاب خود راضي هستيم.

وي با بيان اينکه اغتشاشگران به بهانه مردم مي‌خواهند به کشور ضربه بزنند، گفت: هدف دشمنان چيزي جز نااميد کردن مردم از انقلاب نيست، اما سربلندي، استقلال و امنيت ايران در گروي انقلاب اسلامي است.

عرفان‌منش نيز اظهار داشت: مردم ما مشکلات زيادي دارند اما قرار نيست زماني که با مشکل مواجه مي‌شويم خيلي سريع ارزش‌هاي خود را زيرسؤال ببريم.

وي با بيان اينکه آتش زدن پرچم، حسينيه و اموال عمومي ماهيت آشوبگران را به خوبي به همه نشان داد، افزود: تجمع مردم به خاطر بيان مسائل و مشکلات است که به مسؤولان از وضعيت نابه‌سامان خود بگويند و اين اعتراض مردم به حق است تا مسؤولان را متوجه خود کنند.

اين شهروند بيان کرد: مردم بيرجند در اين راهپيمايي انزجار خود از فتنه‌گران را نشان مي‌دهند و پاسخ محکمي به فرصت‌طلباني که قصد سوءاستفاده از اين مسائل را دارند، مي‌دهند.

عرفان‌منش تصريح کرد: پس از فتنه 88 مقام معظم رهبري در مورد فتنه‌هاي ديگر هشدار دادند و با توجه به شرايط کشور و اينکه دشمنان زيادي داريم بايد هميشه نسبت به هر مسئله‌اي حساس باشيم و نگذاريم که راه براي نفوذ دشمناني مانند آمريکاي جنايتکار فراهم شود.

وي ادامه داد: ترامپ تا چند وقت پيش همه مردم ايران را تروريست مي‌خواند و امروز به يک‌باره حامي مردم شده و بايد بدانيم که زماني که دشمن به طرفداري از ما مي‌آيد نقشه شومي را در سر مي‌پروراند.

عرفان‌منش تأکيد کرد: انزجار خود از اغتشاشگران و دفاع از ولايت و رهبر معظم انقلاب را اعلام مي‌کنيم و افرادي که اقدامات اغتشاشگران را با بزرگ‌نمايي و سياه‌نمايي در رسانه‌هاي خود منتشر کردند بهتر است تصاوير اين حضور را نيز منتشر کنند.

اکبرزاده از ديگر شهرونداني که به همراه مادر خود در اين راهپيمايي شرکت کرده بود نيز در حالي‌که شعار مرگ بر آمريکا سر مي‌داد، گفت: ما اهل کوفه نيستيم که علي را تنها بگذاريم و تا آخرين نفسي که داريم پشتيبان ولايت فقيه خود خواهيم بود.

وي افزود: در اين چند روز شاهد اهانت‌هاي بسيار زيادي به مقدسات خود بوديم و هيچ‌گاه غيرت يک مسلمان اجازه نمي‌دهد که به مقدسات او توهين شود.

اين جوان بيرجندي با بيان اينکه حاضر نيستيم که امنيت خود را به سادگي و با آشوب‌‌هاي عده‌اي منافق از دست بدهيم، گفت: حضور در اين راهپيمايي مانند 9 دي پاياني براي اغتشاشگران است تا بدانند که نمي‌گذاريم از مطالبات مردم بهره‌برداري سياسي کنند.

اکبرزاده افزود: مسؤولان بايد براي مردم تلاش کنند و حل مشکلات مردم را در اولويت کار خود قرار دهند چرا که اگر حمايت دولت و توجه آن‌ها به توانايي‌هاي داخل کشور باشد مشکلات به سادگي حل خواهد شد.

وي ادامه داد: دشمن هميشه دشمني خود را خواهند داشت اما تا زماني که مردم بصير هستند دشمن راه به جايي نخواهد برد.

«مردم ما بيدارند، از آمريکا بيزارند؛ دست خدا بر سر ماست خامنه‌اي رهبر ماست؛ خوني که در رگ ماست هديه به رهبر ماست؛ مرگ بر آمريکا؛ مرگ بر اسرائيل؛ مرگ بر آل‌سعود؛ مرگ بر منافق؛ فتنه‌گر بي‌حيا، ننگت باد؛ ما ذوالفقار حيدريم فداييان رهبريم؛ هيهات منا الذله؛ حسين حسين شعار ماست، شهادت افتخار ماست؛ بيرجند ما بيدار است از فتنه‌گر بيزار است؛ ما همه با هم هستيم، پشت ولايت هستيم؛ نوکر آمريکايي هميشه زيرپايي» نمونه‌اي از شعارهاي مردم غيور و ولايتمدار بيرجند در اين راهپيمايي بود.

امروز در پرونده مردم بيرجند حضور با عظمت و ولايي ديگري ثبت شد و اين حضور حماسي همچون حماسه 9 دي سند افتخار ديگري براي مردم بيرجند شد.

مردم با حضور خود حمايت قاطع از ولايت و انقلاب اسلامي را به خوبي نشان دادند و اميد است که مسؤولان نيز قدر اين حضور را دانسته و در رسيدگي به مطالبات مردم از هر تلاشي دريغ نکنند.

انتهاي پيام/ذ


 

ارسال نظر
تنها در صورتی که اظهار نظرها مشتمل بر توهین ، افترا ، کذب ، خلاف واقع ومخالف مصالحِ ملی و موازین شرعی نباشد منعکس خواهد شد.
نام و نام خانوادگی
آدرس رایانامه
نظر
در آخرين روز از نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي ،حافظه موبايل نمايندگان از حافظه مجلس نهم پر شد.
فرزند آيت الله مرعشي نجفي گفت: آقاي بهجت مي گفت فردي از امام زمان(عج) درباره آيت‌الله مرعشي نجفي مي پرسند و آقا در پاسخ مي فرمايند مرعشي نجفي از خود ماست.
گرچه در مکه مکرمه مأموريّتي خاصّ داشتم ولي اين مأموريّت مانع کارهايِ خارج از برنامه نشد بر همين اساس به صحنه ها جالبي برخورد داشتم که نگاشتن آن خالي از لطف نبوده و خواندن آن خصوصا براي همشهريان عزيز بي فايده نيست
آيت‌الله هاشمي رفسنجاني در کتاب خاطرات خود به سهم خواهي موسوي خوئيني‌ها از آيت‌الله خامنه‌اي اشاره مي‌کند که ذکر اين خاطره خالي از لطف نيست.
حجت‌الاسلام موسي قرباني: انقلاب اسلامي مردم ايران، برترين و مقدس ترين انقلاب در طول تاريخ انقلاب‌هاي دنيا است/ مردم عزيز ما با وجود برخي مشکلات معيشتي پاي انقلاب خود ايستاده‌اند/ انقلاب اسلامي نزديکترين انقلاب به اهداف الهي است
اميدوارم با توجه به اينکه حقير ثبت نام نکرده ام و نماينده فعلي يکي از شهرستانها تقاضاي انتقال به تهران کرده است و يکي از نمايندگان هم قطعا راي نمي آورد واکثريت نمايندگان جديد خواهند بود ، با شور و نشاط و هماهنگي بيشيري براي استان خدمت کنند
دوستان خوب توجه کنند که در 4 دوره قبل نماينده قاينات نزديک به 60% و در دوره هفتم مجلس 70% مردم او را انتخاب کرده اند وعليرغم کسب راي اکثريت قوي مردم بعد از انتخابات تنها با برگزاري يک جلسه تشکر از مردم و آنهم روز شنبه بعد از انتخابات همه چيز پايان مي پذيرفت تا هر چه سريعتر فضاي انتخابات برچيده شود و مردم اذيت نشوند.
روز آخر مجلس هشتم جلسه توديعي در سالن دانشگاه پيام نور گرفتم واز تعدادي از دوستان که در دفتر با من همکاري ويژه داشته اند و در واقعي کمک شخصي به داشتند نيز تقدير و تشکر کردم
خدمت‌ برادران‌ و خواهران‌ محترم‌ نماينده‌ عرض‌ كنم‌، نامه‌اي‌ از يكي‌ از مراجع‌ عظام‌ قم‌ خطاب‌ به‌ رياست‌ محترم‌ مجلس‌ كه‌ مخاطب‌ آن‌ نمايندگان‌ هم‌ هستند واصل‌ شد كه‌ من‌ اين‌ نامه‌ را خدمت‌ شما قرائت‌ مي‌كنم‌.
تجليل از قرباني در همايش تکريم خدمت
سپاسگزارِ ،انجام وظيفه در مجلس ، تنقيح قوانين ، انتخابات، يک سوزن بخود و يک جوال دوز به ديگران و تذکرات به مسؤلين
مجلس در کلام رهبر معظم انقلاب،نکاتي پيرامون مرحوم مدرس،پاسخ به شبهات ، دفاع از عملکرد و بحث انتخابات
هفته دفاع مقدس ، جنگ نرم ، شبيخون فرهنگي و جنگ فرهنگي، برنامه ريزي براي اشتغال از درآمد يارانه ها، برنامه ريزي براي سرشماري و  آغاز سال تحصيلي 90-91
گويا از آنچه به دست اصلاح طلبان برسر کشور آمده که فتنه 88 را نيز آنان خلق کردند غافل شده‌ و نقشه هاي شوم اصحاب فتنه و منحرفان را فراموش کرده ايم
در بخشي از نامه شهيد بهشتي به حضرت امام درباره بني‌صدر آمده است: پناه دادن رئيس جمهور به مخالفان حاکميت اسلام، عرصه کار را بر همه کساني که شب و روز در اين راه تلاش کرده و مي‌کنند، روز به روز تنگتر مي‌کند.
رئيس وقت ساواك به آيت‌الله فسلفي مي‌گويد:«تغيير روش‌ بدهيد و دست‌ از انتقاد برداريد. منبر برويد، ولي‌ عادي‌. اگر قبول‌ مي‌كنيد و به‌ ما قول‌ مي‌دهيد، خيلي‌ خوب‌؛ ولي‌ اگر قبول‌ نكنيد، عكسي‌ تهيه‌ شده‌ است‌ كه‌ حيثيت‌ شما را بر باد مي‌دهد».
در کتاب خاطرات آيت الله علي آل اسحاق که انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامي منتشر کرده است، خاطره اي مربوط به شکنجه رهبر معظم انقلاب منتشر شده است
يک شب تصميم گرفتيم که آفتابه‌هاي موجود در توالت را نيمه شب جمع کنيم و در جايي پنهان کنيم.
ماجراي تنبيه آيت الله مهدوي کني توسط پدرش
هاشمي رفسنجاني در خاطرات 14 ارديبهشت 1362 به تعطيلي روزنامه اطلاعات به دستور امام خميني اشاره کرده و از شفاعت بي نتيجه خود در اين رابطه پيش امام سخن مي گويد.
نهضت آزادي پشت‌پرده‌ اين جريان هستند و اگر ما بخواهيم اين آشوب و شورش را بخوابانيم بايد سران اينها را دستگير کرده ... حتي اگر لازم باشد آن‌ها را به سينه‌ ديوار بگذاريم.
آيت الله محمدي گيلاني يکي ازشخصيت هاي ماندگارتاريخ انقلاب است که باقائم مقامي منتظري مخالف بود و اين مخالفت را نيز به اطلاع امام رسانده بود ...
ماجراي نطق جنجالي ناطق نوري عليه يادگار امام چه بود؟!
حسن روحاني چگونه حجاب را براي کارکنان زن ارتش اجباري کرد؟!
زندگينامه
 

ظاهرش بيشتر نشان مي دهد اما در واقع متولد بيستم شهريور ماه هزار و سيصد وسي ونه است قرباني بعد از انقلاب در مدرسه عالي تربيتي و قضائي طلاب قم (دانشگاه قم فعلي) ادامه تحصيل داد و ...

 
آشنايي با پايتخت زعفران جهان
 

قاين بعد از اسلام در مورد فتح قهستان و قاين مورخين عرب و ايراني به اختلاف سخن گفته اند به چند مورد آن اشاره مي شود 1- نشريه فرهنگ شماره 6 در بهار 1369 به قلم دكتر راشد محصل بيرجندي مي نويسد. در زمان عهد خليفه دوم وقتي مسلمانان وارد ايران شدند احنف بن قيس به خراسان شتافت و از راه طبس به قهستان آمد 2- تاريخ طبري در فتح قاين مي نويسد در زمان خليفه دوم پس از فرار يزد جرد به مرواحنف بن قيس راه خراسان گرفت و از اصفهان به طبس سر درآورد و حدود طبس و قاين و كوهستان را به زيريي سپرد و هرات را بدون جنگ تصرف كرد.